1. Kliatba večnosti

Prvý diel série Nemŕtvi

Byť démonom ukrývajúcim sa pred zrakmi ľudí nie je jednoduché. Byť démonom a šestnásťročným školopovinným dievčaťom je hotové peklo na zemi. Carrin osamelý stereotypný život sa však zmení z jedného dňa na druhý, keď jej tri nadprirodzenom posadnuté spolužiačky odhalia jej starostlivo ukrývané tajomstvo. Odrazu sa musia naučiť spolupracovať, ak majú zastaviť blížiace sa zlo.

Dvakrát sa Carry podarilo uniknúť pazúrom toho, ktorý celý život – poháňaný vidinou pomsty – prahne po jej krvi. Ibaže tentoraz už útek nepripadá do úvahy. Uprostred zabudnutých jaskynných chodieb totiž drieme starobylá sila. Pokiaľ sa jej nepriateľom podarí získať všetky kľúče a prebudiť ju, uvrhnú ľudstvo do doby temna, hrôzy a bezmocnosti.

Carry je ochotná riskovať nevyspytateľnosť mágie, aby porazila démonov zo svojej minulosti a zachránila svet. Aj keby to znamenalo, že prehrá zápas s démonom vo vlastnom vnútri.

Prvý diel je dostupný online na Wattpade.


2. Cena mágie

Druhý diel série Nemŕtvi

Zachránenie sveta pred koncom by každému zdvihlo sebavedomie – alebo mu spôsobilo traumu. Upírka Carry o tom vie svoje. Nielenže ju mátajú podivné nočné mory, ale k tomu niekto odhalil démonickej populácii Moon Bay jej identitu a viacerí démoni by si s ňou radi vyrovnali účty. Po tom, ako o chlp unikla smrti, však začína spochybňovať svoju silu, fyzickú aj duševnú, a tiež schopnosť ochrániť tých, na ktorých jej záleží.

Carry a jej priatelia čoskoro zistia, že odvrátením jednej globálnej katastrofy vyhrali iba prvú bitku a tá nasledujúca bude podstatne horšia. Neprenasleduje ich len starý nepriateľ, ale aj vlastné rozhodnutia. Moc totiž nikdy neprichádza zadarmo a mágia, ktorú na seba Carry s kamarátkami privolali, môže mať privysokú cenu.

Druhý diel aktuálne vychádza na Wattpade.