Čo je Kliatba večnosti?

Kliatba večnosti je prvým dielom série Nemŕtvi. Ide o dielo fantasy žánru (mestská fantasy s prvkami paranormálnej romance) pre mládež, ktorého ústrednými bytosťami sú upíri a démoni rôznych tvarov a veľkostí, pričom príbeh dopĺňa moja vlastná mytológia a svojský pohľad na nadprirodzený svet a jeho obyvateľov.

Kde si ho môžem prečítať?

Prvý diel série Nemŕtvi, Kliatba večnosti, si môžete prečítať na Wattpade.
Druhý diel, Cena mágie, zverejňujem po kapitolách na Wattpade. Nové kapitoly pridávam vždy cez víkend.

Čo ťa inšpirovalo k napísaniu tohto príbehu?

Hlavným podnetom, ktorý ma priviedol k písaniu ako takému, bola moja nespokojnosť s tým, ako sa uberali udalosti v mojom obľúbenom seriáli – Buffy, premožiteľka upírov. A keďže som nikdy nemala dojem, že písanie fanfiction by mi išlo, rozhodla som sa vytvoriť si svet, kde by som všetko mohla kontrolovať ja sama. A bum, začala som písať.

Prečo práve upíri?

Pretože sa s mojou posadnutosťou fantastickými svetmi ťahajú už od začiatku – vždy som im fandila, vždy im fandiť budem a vždy som o nich chcela písať. Tak píšem a užívam si to.

Pracuješ aj na iných projektoch?

Snažila som sa rozpracovať aj iné príbehy, ale napokon som zakaždým skončila pri Nemŕtvych a pokračovala v písaní ďalších strán. Ukrývam si v hlave nové nápady (respektíve staré nápady, ktoré doposiaľ nedostali žiadnu formu), no neplánujem sa im v blízkej dobe venovať.