Čo je Kliatba večnosti?

Kliatba večnosti je prvým dielom série Nemŕtvi. Ide o dielo fantasy žánru (mestská fantasy s prvkami paranormálnej romance) pre mládež, ktorého ústrednými bytosťami sú upíri a démoni rôznych tvarov a veľkostí, pričom príbeh dopĺňa moja vlastná mytológia a svojský pohľad na nadprirodzený svet a jeho obyvateľov.

Kde si ho môžem prečítať?

Prvý diel série Nemŕtvi, Kliatba večnosti, si môžete prečítať na Wattpade.

Čo ťa inšpirovalo k napísaniu tohto príbehu?

Hlavným podnetom, ktorý ma priviedol k písaniu ako takému, bola moja nespokojnosť s tým, ako sa uberali udalosti v mojom obľúbenom seriáli – Buffy, premožiteľka upírov. A keďže som nikdy nemala dojem, že písanie fanfiction by mi išlo, rozhodla som sa vytvoriť si svet, kde by som všetko mohla kontrolovať ja sama. A bum, začala som písať.

Prečo práve upíri?

Pretože sa s mojou posadnutosťou fantastickými svetmi ťahajú už od začiatku – vždy som im fandila, vždy im fandiť budem a vždy som o nich chcela písať. Tak píšem a užívam si to.

Pracuješ aj na iných projektoch?

Snažila som sa rozpracovať aj iné príbehy, ale napokon som zakaždým skončila pri Nemŕtvych a pokračovala v písaní ďalších strán. Ukrývam si v hlave nové nápady (respektíve staré nápady, ktoré doposiaľ nedostali žiadnu formu), no budem sa im zrejme venovať, až keď dopíšem posledný diel Nemŕtvych.